Fanelë – Never Again

CHF 19.90

Kategorie:
Auswahl zurücksetzen
Warenkorb anzeigen

Beschreibung

Fanelë (T-Shirt), ngjyrë e zezë me logon e Qendrës „Gjenocidi në Kosovë – Plagë e Hapur“ si dhe me slloganin „NEVER AGAIN“

Bartja e kësaj fanele, sidomos në ditën e gjenocidit në Kosovë më 15 janar, paraqet solidaritet me viktimat e gjenocidit në Kosovë dhe njëkohësisht është një kontribut për Qendrën tonë.

Zusätzliche Informationen

Gewicht 0.4 kg

Rezensionen

Es gibt noch keine Bewertungen.


Schreibe die erste Bewertung für „Fanelë – Never Again“